• Smoczek uspokający dla dziecka BIBS BOHEME 2-PACK CLOUD & BLUSH S

Smoczek uspokajający w rozmiarze M z organicznego kauczuku naturalnego odpowiedni dla Niemowląt od 6 do 18 m-ca życia duńskiej firmy BIBS.

Kolekcja BIBS Standard
Brak towaru
45.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
InPost Paczkomaty 24/7 12.99
Kurier Inpost (przedpłata) 14.99
Kurier INPOST (Pobranie) 18.99
Dostępność Brak towaru

SMOCZEK USPOKAJAJĄCY DLA DZIECKA BIBS - innowacyjny klasyczny smoczek o ponadczasowym designie

Smoczek wykonany jest w 100% z naturalnego lateksu - miękkiego i elastycznego. Smoczek jest wyposażony został w specjalny otwór odpowietrzający, odprowadzający powietrze, tak aby kształt smoczka był jak najbardziej naturalny. Tarcza smoczka jest wypukła, dzięki czemu przepływ powietrza wentyluje delikatną skórę dziecka. Natomiast słona jest wykonana z polipropylenu (PP), bardzo lekkiego tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości i bardzo odpornej na zużycie.

Smoczek jest dostępny w pięknej palecie ponad 50 różnych kolorów, a także w świecącej w ciemności wersji nocnej, która ułatwia odnalezienie zgubionych smoczków w nocy!

Bibs smoczek dla dziecka BOHEME

NOWOŚĆ W OFERCIE MARKI BIBS

SMOCZKI BOHEME

Kolekcja BOHEME dzięki romantycznej i artystycznej sylwetce czerpie inspirację ze stylu bohemy z głębokim uznaniem dla Matki natury.

Styl bohemy łączy naturalne elementy, takie jak drewno, rattan i makramy z artystycznymi i organicznymi wzorami.

BIBS BOHEME

 

BIBS BOHEME jest dostępny w 2 rozmiarach.

Smoczki BIBS występują w 2 rozmiarach. Dla ułatwienia producent podał przybliżony wiek dla każdego rozmiaru, ale należy to traktować jedynie jako wskazówkę. Istotną cechą każdego smoczka jest to, że zmienia on kształt w trakcie użytkowania - rośnie. Wynika to z faktu, że kształt smoczków BIBS nie jest utrwalany związkami siarki. To w pełni naturalny produkt. Smoczek ssany przez dziecko będzie zatem rósł do pełnej sfery kuli. Czas w jakim osiągnie tą formę jest zależny od użytkownika i tego z jaką intensywnością i siłą ssania jest używany. Producent zaleca wymianę smoczka po około trzech tygodniach.

UWAGA: Nowy nieużywany smoczek BIBS może się okazać mniejszy od używanego wcześniej smoczka BIBS. Nawet pomimo zakupu nowego smoczka o rozmiar większego. Wynika to z opisywanej wyżej cechy i może mieć wpływ na brak akceptacji kolejnego smoczka przez dziecko Producent zaleca, aby uniknąć efektu braku akceptacji przez dziecko kup 2-4 smoczków i podawaj je dziecku wymiennie.

Bibs smoczki dla dzieci

Dlaczego warto wybrać smoczek z organicznego kauczuku hevea ?

Organiczny kauczuk hevea jest w 100% naturalnym materiałem, a dzięki temu nietoksyczny i nie powoduje alergii. Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, aczkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego.

 • 100% bezpieczny
 • 100% organiczny
 • nie zawiera BPA 0%
 • nie zawiera PVC 0%
 • nie zawiera ftalanów 0%
 • Produkt wykonano w Danii

 

 

Smoczki BIBS BOHEME są miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssało pierś Mamy.

Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Kauczuk jest obecnie najczęściej wybieranym przez Mamy materiałem z którego produkowane są smoczki dla dzieci. Smoczki uspokająjące wykonane z organicznego kauczuku mogą być stosowane u dzieci od pierwszego dnia życia. Smoczki BIBS są wytrzymałe, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssało pierś Mamy. Osłonka została wyprofilowana tak aby nie dotykać do ust i brody maluszka zapobiegając tym samym zaczerwienieniom, krostkom,  czy poważniejszym zakażeniom skóry. Osłona dodatkowo posiada otworki dzięki czemu Maluszek łatwo oddycha trzymając smoczek w buzi. Każdy z elementów smoczka został zaprojektowany przy współpracy z neonantologami, dzięki temu uzyskano pełną ergonomię anatomiczną odpowiednią dla danego wieku rozwojowego Maluszka. 

Produkt wykonany jest z naturalnego kauczuku organicznego pozyskiwanego z drzew Hevea. Produkt jest naturalny i nie zawiera ropopochodnych toksyn np. BPA.  Spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011.

 

 

Specyfikacja:

 • skład smoczka: 100% naturalny kauczuk Hevea
 • skład osłonki: polipropylen (PP)
 • średnica końcówki: ok. 15 mm
 • średnica słupka : ok 10 mm
 • wysokość smoczka kauczuk Hevea: ok. 30 mm
 • średnica tarczy: 45 mm
 • cena dotyczy 2 szt. 

ZALECENIA PRODUCENTA:

 • Produkt może być używany wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej
 • Nigdy nie pozostawiaj smoczka w miejscu nasłonecznienia (bezpośredniej propagacji słonecznej), bezpośredniego ciepła lub w płynach lub urządzenia dezynfekujących dłużej niż jest to wskazane (w opisie płynu lub urządzenia), ponieważ może to skutkować osłabieniem smoczka a w skrajnych przypadkach jego zniszczeniem.
 • Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan smoczka, przekrzywiając go w każdym możliwym kierunku.
 • Należy wyrzucić w przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzenia lub osłabienia materiału..
 • Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, jakkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie