• Polski Dystrybutor fotelików Team Tex

logo-team-tex.jpg


Polski dystrybutor firmy TEAM TEX Group – foteliki samochodowe dla dzieci

Od wielu lat nasza firma zajmuje się dystrybucją francuskiej firmy Team Tex – specjalizującej się w produkcji fotelików samochodowych dla dzieci. Foteliki dziecięce produkowane przez firmę Team Tex to produkty dla dzieci w bardzo korzystnych cenach oraz spełniające wysokie standardy bezpieczeństwa. Dzięki wieloletniej współpracy oraz dopracowanemu łańcuchowi dostaw jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką dostępność produktów. Natomiast dzięki wysoko zautomatyzowanej i zaawansowanej technologii produkcji fotelików dziecięcych zapewniamy konkurencyjne ceny i szybkie dostawy produktów.  

DYSTRYBUCJA – Foteliki samochodowe Team Tex group.

Dzięki wieloletniej współpracy i naszemu doświadczeniu w branży, jakie zdobywaliśmy w sprzedaży dystrybucyjnej i detalicznej artykułów dziecięcych, jesteśmy w stanie spełniać wysokie wymagania stawiane przez zarówno naszych partnerów biznesowych, jak również sprostać potrzebom rodziców oraz ich maluchów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty, które znalazły się w ofercie spełniały wysokie wymagania klientów, a także nadążały z światowymi trendami. Z każdym kolejnym rokiem zwiększamy nasz asortyment oraz odświeżamy kolekcje.

O firmie Team Tex Group - Europejski producent fotelików dziecięcych:

Team-Tex, francuska firma zintegrowana pionowo, specjalizująca się w produkcji fotelików samochodowych dla dzieci. Założycielem firmy jest Yves Nania, wizjoner w swojej dziedzinie, który z ponad 24-letnim doświadczeniem w produkcji fotelików samochodowych i produkcji dla dzieci, z powodzeniem zbudował Team-Tex, aby stać się światowym liderem w swojej branży. Team-Tex znajduje się w południowo-wschodniej Francji, w regionie Owernia-Rodan-Alpy, w pobliżu miasta Lyon. Większość produkcji i montażu odbywa się we francuskim zakładzie o powierzchni 16 000 m2. Z dzienną wydajnością ponad 20 000 sztuk dziennie, Team-Tex jest światowym liderem w swojej branży, ze sprzedażą w ponad 56 krajach, bezpośrednio lub za pośrednictwem lokalnych dystrybutorów. Foteliki samochodowe dla dzieci spełniają wszelkie wymagania oraz standardy bezpieczeństwa, wymagane na rynku europejskim jak i światowym.

Jako jeden z największych europejskich producentów fotelików samochodowych dla dzieci we wszystkich grupach wagowych - firma Team Tex może skutecznie konkurować na rynku i być atrakcyjna cenowo poprzez wysoki poziom automatyzacji procesu produkcji. Firma Team Tex w naszej części Europy produkuje foteliki dla dzieci pod wieloma markami oraz w różnych kolekcjach. Do najpopularniejszych należą:

 • Foteliki samochodowe NANIA – z podstawowymi kolekcjami takimi jak: First, Animals, Advenures itp.
 • Foteliki samochodowe Disney, Pixar czy Marvell - licencja – kolekcje takie jak: Mickey Mouse, Minnie, Cars, Spiderman, Avagers, Frozen i inne.
 • Foteliki samochodowe Fisher-Price z oficjalną licencją Mattel.
 • Foteliki samochodowe MIGO

Foteliki samochodowe firmy Team Tex zapewniają bezpieczną podróż dzieciom w we wszystkich grupach wagowych i wiekowych. Do najpopularniejszych modeli fotelików dla dzieci tego producenta możemy zaliczyć foteliki Beline, Befix, Cosmo czy Beone. Do modeli z Isofix’em : Cosmo Isofix, I-Max Isofix.

Foteliki samochodowe Team Tex przechodzą liczne testy i badania tak, aby móc sprostać wysokim wymaganiom  bezpieczeństwa. Niektóre z modeli posiadają dodatkowo oceny znanych ośrodków badawczych takich jak ADAC czy ÖAMTC

11 modeli fotelików samochodowych TEAM TEX zostało nagrodzonych gwiazdkami i rekomendowanych przez ADAC

Możemy do nich zaliczyć:

Nasze 4-gwiazdkowe foteliki samochodowe:

 • Beone – fotelik samochodowy nosidełko 0-13 kg
 • Saturn – fotelik samochodowy 9-18 kg
 • Saturn Isofix – Fotelik z isofixem 9-18 kg
 • Befix  - fotelik dla dzieci 15-36 kg

Modele ocenione na 3 gwiazdki:

 • Cosmo – fotelik samochodowy 0-18 kg
 • Cosmo Isofix – fotelik dla dzieci 0-18 kg z systemem ISOFIX
 • I-Max – Fotelik dziecięcy grupy 9-36 kg
 • I-Max Isofix – fotelik samochodowy 9-36 kg z systemem mocowania ISOFIX
 • R-Way – Fotelik grupy 15-36 kg

 Jeżeli jesteś zaintersowany sprzedażą naszych fotelików napisz do nas:
email: kontakt@top-kids.pl

foteliki-samochodowe-Nania.jpg