• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Marioinex producent klocków dla dzieci

Marioinex to firma rodzinna, która istnieje już od pokoleń. Należą do niej również współpracownicy, którzy troszczą się o bezpieczeństwo, wysoką jakość oraz ciekawy design zabawek. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją kreatywnych zabawek dla dzieci. Oferowane przez nich produkty są wysokiej jakości i innowacyjne, aby sprostać najbardziej wymagającemu rynkowi. Marioinex to marka, która dostarcza dzieciom mądrej oraz kreatywnej zabawy. Tworzone są zabawki, które ćwiczą u najmłodszych logiczne myślenie i wspomagają ich rozwój.

WYSOKIE NORMY BEZPIECZEŃSTWA

Wszystkie wyroby posiadają certyfikaty CE, poświadczające wysoką jakość i bezpieczeństwo. Ponadto surowce, z których wytwarzane są zabawki, w 100% mogą zostać ponownie wykorzystane w procesie recyklingu. W trosce o środowisko, firma inwestuje w nowe technologie.

OFEROWANE PRODUKTY

Marioinex ma bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę przeznaczoną zarówno dla maluchów jak i starszych dzieci. W ofercie tego producenta znajdziemy między innymi klocki. Nowością są teraz klocki Micro Waffle, które idealnie sprawdzają się dla straszaków, w wieku od 5 lat. Zawierają plansze z gotowymi wzorami do ułożenia, których celem jest rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej pomocnej w dalszych etapach nauki w szkole. Micro Waffle wspierają szereg funkcji poznawczych tj. skupienie, koncentracja, analiza czy rozpoznawanie kształtów i kolorów.

Kolejnym ciekawym produktem są klocki z serii Classic. Klasyczny kształt klocka został wykonany z bezpiecznego gumowego materiału, który znalazł już zastosowanie w popularnych klockach Mini Waffle. Klocki Classic są solidne w swojej prostocie, dzięki czemu można wznosić zwarte i trwałe budowle. Pięć rozmiarów klocków dają szerokie możliwości konstruowania i poszerzania wyobraźni dziecka.

W ofercie tego producenta znaleźć można także klasyczne klocki WAFFLE, które już od lat cieszą się dużym zainteresowaniem i świetnie sprawdzą się dla dzieci już od 2 lat. Ich oryginalny kształt daje wiele możliwości twórczych, a dzięki dodatkowym kształtom dziecko może tworzyć przeróżne budowle, przy okazji ćwicząc swoją wyobraźnie, zdolności manualne oraz kreatywność. W zestawach są dołączane są także figurki zwierząt, które urozmaicają zabawę. 

Firma ma w swojej ofercie również coś dla najmłodszych dzieci. Są to klocki Cegły Junior, które są idealne dla dzieci już od pierwszego roku życia. Dzięki nim dzieci uczą się układać oraz dopasowywać ze sobą różne elementy tworząc coraz ciekawsze budowle. Występują w dwóch rodzajach, podłużnych i kwadratowych. Klocki zostały wykonane z bezpiecznego i trwałego materiału. Cegły to duże klocki, które pozwalają małym budowniczym tworzyć przestrzenne budowle o nieograniczonych rozmiarach.

Firma w swojej ofercie ma także szeroki wybór zabawek ogrodowych. Komplety do piasku idealnie sprawdzają się podczas zabawy w piaskownicy i na plaży. W ofercie znajdują się różnorodne produkty takie jak gotowe komplety do piasku, wiaderka, grabki, łopatki oraz foremki. Producent w swojej szerokiej ofercie posiada także wszelkiego rodzaju pojazdy, które stanowią znakomity pomysł na prezent dla małych miłośników motoryzacji.