• Kategorie
  • Szukaj
  • Jeździdełka

image Jeździki dla dzieci i niemowląt

Zabawka dla dzieci - ponadczasowa, pasująca na każdą okazję.

Jeździki to pojazdy dla dzieci które potrafią już samodzielnie siedzieć. Od tego momentu dzieci będą w stanie w pełni wykorzystać tę zabawkę. Jeździdełka posiadają wiele ciekawych funkcji zależnych od wybranego modelu. Większość pojazdów dziecięcych posiada ruchome elementy, które zapewniają dziecku frajdę z zabawy manualnej. Niektóre jeździki dla dzieci Posiadają przyciski muzyczne, które mogą naśladować dźwięki klaksonu czy uruchamiać wesołe melodie. W sprzedaży dostępne są różne rodzaje jeździdełek a wśród nich np. realne odwzorowania pojazdów posiadające oryginalne licencje np. Mercedes, Ford czy Maserati lub zwykłe samochodziki, kolejki czy też zwierzątka. Większość z nich posiada podnoszone siodełko, gdzie znajduje się praktyczny schowek na zabawki. 

Różne wersje jeździdełek dziecięcych.

Jeździki mogą również występować w wersjach 3w1 oraz solo. Wersje 3w1 wyposażone są w praktyczny, rozbierany podnóżek na nogi dziecka, barierki zabezpieczające oraz pchacz. Pchacz umożliwia zamianę jeździdełka w wózek w którym rodzice mogą wozić bezpiecznie swoje dziecko na spacerach. Część pojazdów może także zastępować rowerki biegowe,  Ten rodzaj zabawki dzieci mogą używać zarówno w domu jak i na podwórku. 

W naszym sklepie internetowym dla dzieci sprzedajemy jeździki dla dzieci, które są produkowane z kolorowych atestowanych tworzyw sztucznych. Wszystkie pojazdy posiadają wysoką jakość materiałów i nie posiadają ostrych krawędzi. Część pojazdów z naszej oferty ma gumowane koła lub nakładki na koła, które znacznie ułatwiają jazdę np. po panelach podłogowych w salonie. Jeździk dziecięcy to wspaniały prezent, który pozytywnie wpłynie na rozwój dziecka. Zabawki tego typu mogą pomóc w nauce chodzenia, czy późniejszym utrzymywaniu równowagi podczas jazdy na rowerze.