• SIRONA S I-SIZE CYBEX obracana 360° 0-18 kg Urban Black - Fotelik samochodowy

Fotelik samochodowy SIRONA S I-SIZE Obracany 360° przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 4 lat. Fotelik przeznaczony do przewozu dzieci tyłem do kierunku jazdy do 105 cm wzrostu. Ruchomy zagłówek, wielostopniowa regulacja uchylności pozycji. Możliwość obrotu do wysadzania dziecka z samochodu.

1749.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Darmowa dostawa (pobranie) 0
Darmowa dostawa (przedpłata) 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: +48 571421096

Foteliki samochodowe Cybex

Fotelik samochodowy SIRONA SIRONA S I-SIZE CYBEX obracana 360° 0-18 kg

Bezpieczny i wygodny fotelik przeznaczony dla dzieci o wadze 0-18 kg lub do 105 cm wzrostu. Od narodzin do  4 lat. Fotelik pozwalający na przewóz dziecka tyłem do kierunku jazdy (RWF), z możliwością jazdy przodem gdy dziecku jest nie wygodnie.

Sirona S i-Size to nowoczesny fotelik, zapewniający najwyższy stopień bezpieczeństwa dla Twojego dziecka. Fotelik zapewnia wygodną podróż tyłem do kierunku jazdy dla dzieci do 105 cm wzrostu (ok. 4 lat) - spełnia normę I-SIZE. System Driving Direction Control (DDC) uniemożliwia instalację fotelika przodem do kierunku jazdy przed 16 miesiącem życia dziecka (76 cm wzrostu). Sirona S i-Size zapewnia również zwiększone bezpieczeństwo w pozycji przodem do kierunku jazdy dzięki technologii redukcji energii (Energy Reduction Technology). Funkcja zostaje aktywowana podczas kolizji czołowej: zagłówek opada na dół zmniejszając siłę uderzenia i ograniczając narażenie szyi na urazy.

BEZPIECZEŃSTWO I TESTY

Fotelik przeszedł szereg wnikliwych testów osiągając wysokie oceny:

  • ADAC (fotelik otrzymał ocenę 4 gwiazdek w 2018 r.)
  • OAMTC
  • TCS

 

Fotelik samochodowy Sirona S Urban Black

 

 

Fotelik przeszedł liczne testy i badania:

Test fotelika sirona s - ADAC

SYSTEM OBROTU DO WYSADZANIA DZIECKA 360°

System ułatwia wsiadanie i wysiadanie dziecka z fotelika. Doskonały system obrotowy 360° ułatwia użytkowanie i zmniejsza obciążenie pleców rodziców podczas zapiania dziecka. Innowacyjny mechanizm obrotowy w modelu Sirona S i-Size umożliwia łatwą zmianę pozycji: przodem i tyłem do kierunku jazdy.
Obrót 360 stopni do wysiadania Sirona Cybex

ZINTEGROWANY SYSTEM OCHRONY BOCZNEJ (SYSTEM L.S.P.)

Zwiększone bezpieczeństwo w przypadku zderzenia bocznego.

Zintegrowany system ochrony bocznej (L.S.P. System) wysuwany od strony drzwi, minimalizuje siłę uderzenia w przypadku kolizji bocznej w bardzo wczesnym stadium zderzenia. Niezależnie czy dziecko jest przewożone w foteliku CYBEX Sirona S i-Size tyłem czy przodem do kierunku jazdy, system L.S.P. zmniejsza siłę powstałą w wyniku kolizji bocznej.

System ochrony bocznej - Sirona L.S.P. Fotelik samochodowy

12-STOPNIOWA REGULACJA WYSOKOŚCI ZAGŁÓWKA

Wygodna ochrona, która rośnie z dzieckiem

Ochrona, która rośnie z dzieckiem. 12- stopniowa regulacja wysokości zagłówka zintegrowana z szelkami, rośnie z dzieckiem. Z bazą "Base M" i fotelikiem Sirona S i-Size oferując jedną bazę dla dwóch fotelików.

Regulacja wysokości zagłówka Cybex

 

 

Ochrona podczas uderzeń bocznych SYSTEM L.S.P.

Zintegrowany system ochrony bocznej (L.S.P. System) wysuwany od strony drzwi, minimalizuje siłę uderzenia w przypadku kolizji bocznej w bardzo wczesnym stadium zderzenia. Niezależnie czy dziecko jest przewożone w foteliku CYBEX Sirona S  i-Size tyłem czy przodem do kierunku jazdy, system L.S.P. zmniejsza siłę powstałą w wyniku kolizji bocznej.

image

Specyficzna budowa fotelika

TECHNOLOGIA ROZPRASZAJĄCA ENERGIĘ ER-Tech

Zmniejsza obciążenie działające na szyję w przypadku kolizji czołowej (w pozycji przodem do kierunku jazdy). Technologia rozpraszająca energię w modelu Sirona S i-Size zwiększa bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas kolizji czołowej (w pozycji przodem do kierunku jazdy). W porównaniu do innych systemów zabezpieczających, obciążenie szyi zostaje zredukowane o ok. 20%. Sirona S I-Size posiada absorbującą energię skorupę, która niweluje siły uderzenia i lepiej chroni dziecko.

image

SYSTEM DRIVING DIRECTION CONTROL DDC

Zapobiega niewłaściwemu użytkowaniu i montażowi fotelika przodem do kierunku jazdy przed 16-tym miesiącem życia dziecka (od 76 cm wzrostu). System Driving Direction Control (DDC) gwarantuje poprawny montaż fotelika względem kierunku jazdy w zależności od wieku oraz wzrostu dziecka.

Fotelik Cybex - bezpieczny dla dziecka

Regulacja pozycji

Funkcja regulacji oparcia jedną ręką - w łatwy sposób dostosowuje fotelik do idealnej pozycji (5 pozycji tyłem do kierunku jazdy; 3 pozycje przodem do kierunku jazdy)

Sirona S Cybex - Regulacja pozycji

Skorupa absorbująca energię:

Fotelik posiada specjalnie zaprojektowaną skorupę, która ma za zadanie pochłonąć jak największą część energii podczas uderzenia.

image

Specyfikacja:

  • Długość: 72 cm
  • Szerokość: 44 cm
  • Wysokość: 66 cm
  • Waga: 15 kg
  • Norma ECE R-129 I-Size
  • Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie