• Laktator elektryczny Easy&Natural CANPOL BABIES

Canpol babies laktator elektryczny Easy&Natural naśladujący naturalny rytm ssania dziecka.

289.49
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
InPost Paczkomaty 24/7 12.99
Kurier Inpost (przedpłata) 14.99
Kurier INPOST (Pobranie) 18.99
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: +48 571421096

Elektryczny laktator Canpol Babies 

Laktator elektryczny Easy&Natural ułatwia karmienie na początku laktacji, jest także bardzo przydatny w późniejszym okresie, gdy laktacja jest już ustabilizowana. Posiada automatyczną zmianę faz, co powoduje że nie ma potrzeby, aby robić to ręcznie. Ma aż 18 ustawień siły ssania, dzięki czemu można dopasować rytm i siłę ssania w zależności od potrzeby i preferencji.
Intuicyjny panel sterowania powoduje, że jest łatwy w obsłudze. Pompa o cichym działaniu, oraz miękka, silikonowa nakładka znacznie poprawiają komfort w trakcie odciągania pokarmu. Jest mały i poręczny, można zawsze mieć go przy sobie.
Dostępny w zestawie z antykolkową butelką i jest kompatybilny ze wszystkimi butelkami wąsko oraz szerokootworowymi marki Canpol babies.


Laktator dla mamy 12/207

Laktator elektryczny Easy&Natural

 • Przyjazny dla mam, które dotąd nie korzystały z laktatora – automatyczna zmiana fazy odciągania
 • Wzorowany na naturalnym, dwufazowym rytmie ssania dziecka
 • Szeroki zakres regulacji – 9 ustawień siły ssania, dla każdej fazy odciągania pokarmu
 • Miękka, wyprofilowana silikonowa nakładka masująca
 • Mały i poręczny – mieści się w kosmetyczce, możesz mieć go zawsze przy sobie

 

Laktator dla dziecka 12/207

 

 

Intuicyjny panel sterowania powoduje, że jest łatwy w obsłudze. Pompa o cichym działaniu, oraz miękka, silikonowa nakładka znacznie poprawiają komfort w trakcie odciągania pokarmu. Jest mały i poręczny, można zawsze mieć go przy sobie.

 • przyjazny dla Mam, które dotąd nie korzystały z laktatora – automatycznie zmienia fazę odciągania
 • 2 fazy odciągania pokarmu - laktator naśladuje naturalny dwufazowy proces ssania przez dziecko. W fazie stymulacji pobudza wypływ mleka, a w fazie głębokiego odciągania efektywnie ściąga pokarm.
 • 8 trybów pracy - 9 ustawień siły ssania, które są dostępne dla każdej fazy odciągania - łącznie 18 trybów pracy, dzięki którym dopasujesz laktator do siebie.
 • delikatny masaż - delikatny masaż i miękka silikonowa nakładka zwiększają Twój komfort podczas odciągania pokarmu.
 • łatwe utrzymanie w czystości - niewielka ilość elementów ułatwi Ci mycie i składanie laktatora.
 • zaworek anty-zwrotny - powoduje że mleko trafia prosto do butelki i nie wraca do mechanizmu laktatora.
 • mały i poręczny - laktator mieści się w kosmetyczce, możesz go zawsze mieć przy sobie.
Elektryczny odciągacz dla mamy

Zestaw zawiera:

 • panel sterowania,
 • laktator z butelką szerokootworową 120 ml ze smoczkiem 3m+,
 • zestaw do przechowywania pokarmu (nakrętka i dysk uszczelniający),
 • zasilacz sieciowy,
 • woreczek do przechowywania laktatora,
 • adaptor,
 • elementy zapasowe.

Laktator elektryczny Canpol Babies

Zalecenia producenta:

Odłącz od laktatora silikonową rurkę wraz ze złączem. Te elementy nie wymagają czyszczenia, ponieważ membrana zabezpiecza je przed kontaktem z pokarmem. Przed pierwszym użyciem, rozmontuj następujące części laktatora: nasadkę membrany, membrane, korpus laktatora z lejkiem, silikonową nakładkę masująca, osłonę lejka, zaworek silikonowy, adaptor do butelek oraz butelkę.

Umyj je w gorącej wodzie z delikatnym środkiem myjącym, dokładnie wypłucz. Zdezynfekuj przez umieszczenie we wrzącej wodzie przez ok. 5 minut. Dokładnie wysusz przed zmontowaniem i kolejnym użyciem. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem umyj smoczek ciepłą wodą i zdezynfekuj go przez umieszczenie we wrzącej wodzie przez ok. 5 minut. UWAGA! Nie myj silikonowej rurki i złącza, a w szczególności elementów elektrycznych. Przecieraj wilgotną szmatką.

Upewnij się, że laktator został wcześniej umyty i zdezynfekowany. Umyj dokładnie ręce. Aby sprawdzić, czy kanały mleczne są drożne, uciśnij delikatnie brodawkę. Podłącz laktator do zasilania. Pompa laktatora jest wyposażona w panel dotykowy. Dotknij znaczek ON/OFF, aby rozpocząć odciąganie. Laktator włączy się i od razu zacznie pracować w fazie stymulacji. Przy pierwszym użyciu laktator włączy się na stopień 1. Przy każdym kolejnym włączy się na ostatnio zastosowanym stopniu w trybie stymulacja. Gdy pojawi się pokarm, naciśnij przycisk zmiany fazy, aby przejść na fazę odciąganie. Przycisk umożliwia dowolne i wielokrotne przełączanie się między fazami stymulacji i odciągania. Jeśli nie zmienisz fazy samodzielnie, po 2-minutach działania fazy stymulacji moduł przełączy się automatycznie w fazę odciągania na ostatni ustawiony stopnień na tej fazie. Uwaga! Po każdej zmianie fazy odciągania czas działania wybranej fazy naliczany jest od początku. UWAGA! Laktator wyłącza się automatycznie po 30 min. pracy. Jeżeli chcesz zakończyć odciąganie przed upływem automatycznie wyznaczonego czasu dotknij znaczek ON/OFFi wyłącz laktator.

UWAGA! Odstawiając laktator od piersi upewnij się, że nie pracuje. Jeżeli zajdzie taka konieczność, można odstawić laktator w trakcie pompowania wkładając palec pomiędzy tarczę a pierś (tak jak odstawia się od piersi dziecko). Po zakończonym odciąganiu wyciągnij wtyczkę zasilacza z kontaktu. Nie pozostawiaj urządzenia podłączonego do zasilania, jeśli nie jest ono używane.

 

Specyfikacja:

 • Wymiary: 21.5 x 26.2 x 10 cm
 • Zasilanie: sieciowe 230V/50Hz, wtyczka europejska typ C

 

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie