Stoisz przed wyborem prezentu dla dziecka? Przeglądasz oferty zabawek i zastanawiasz się co wybrać? Który z produktów będzie odpowiedni i czy spodoba się dziecku ? Dlatego nadchodzimy z pomocą i prezentujemy klika topowych propozycji, które naszym zdaniem powinny przypaść do gustu każdemu małemu chłopcu.
blog o zabawkach dla dzieci - nasze TOP 5

Dziecko w wieku 4-6 lat zwykle posiada ogromną ilość zabawek w swoim domowym zapleczu. Można w nich znaleźć różne klocki, samochody, pojazdy, lalki i wiele innych. Warto jednak zwrócić uwagę na konkretne i aktualne upodobania chłopca czy dziewczynki aby zabawki nie trafiły szybko w kąt. Poniżej zamieszczamy nasze najpopularniejsze i sprawdzone propozycje produktów.

1. Zestaw Traktor z przyczepą.

Traktory dla dziecka zabawka

Każde dziecko w swojej wyobraźni buduje swoje domowe gospodarstwo, które można dowolnie rozbudowywać. Niewątpliwe muszą znaleźć się w nim maszyny takie jak: zestaw traktor z przyczepką, kombajn czy zestaw zwierzątek w zagrodzie. Dziecko może swobodnie kreować swoją przestrzeń i rozbudowywać swoje własne podwórko.

Zestawy traktorówTraktory dla dziecka


2. TIR, ciężarówka z przyczepą i zestawem resoraków.

Samochody ciężarowe - zabawki dla dziecka

Każde dziecko powinno chociaż raz w życiu otrzymać kultowe pojazdy nazywane zwykle "resoraki". Powyższa zabawka jest idealna dla chłopców jak i dziewczynek. Duża ciężarówka TIR z przyczepą stanowi swoisty garaż dla zestawu małych samochodzików.

Ciężarówka dziecięca, Tiry lawety i inne

3. Klocki magnetyczne - kreatyna zabawa dla dziecka

Klocki magnetyczne dla dziecka

Nuda nie podskoczy ! Naszą kolejną propozycją są zestawy klocków magnetycznych. Jest to propozycja dla starszych dzieci które mają już dość tradycyjnych klocków. Dzięki innowacyjności dziecko nie tylko może dowolnie łączyć elementy ale również poznać podstawy praw fizyki. Zabawka zapewnia kreatyną zabawkę rozwijającą zdolności manualne dziecka a także może służyć jako element dodatkowej edukacji dziecka.

Klocki magnetyczne, Klocki dla dziecka

4. Dźwig budowlany strażacki LENA

Dźwig, straż pożarna pojazd dla dzieci

Na kolejnym miejscu ulokował się samochód strażacki Mercedes. Jest to duża zabawka dająca dużo frajdy przez swoje liczne funkcje i mnogość elementów ruchomych. Pojazd - dźwig z wysięgnikiem rozkładającym się na ponad metr skutecznie obrazuje wielkość pojadu. Dodatkowe elementy ruchome takie jak rozstawiane łapy oraz możliwość zwijania i rozwijania haka tylko zwiększają atrakcyjność zabawki. Na koniec dodam, że samochód to zabawka z wysokiej jakości plastiku (posiada niemiecki atest TUV) wyprodukowany przez niemiecką firmę LENA. Warto dodać, że dźwig to jedynie jeden z wielu pojazdów serii Maxi, więcej pojazdów można znaleźć tutaj

Lena Straż, Dżwig

5. Zestaw koralików - tworzymy dziecięcą biżuterię.

Zestaw kreatywny - tworzenie biżuterii zabawka
Tym razem ostatnią pozycję zajmuje kultowy już zestaw do produkcji dziecięcej biżuterii. To ciekawa propozycja dla starszych dziewczynek w wieku 5-8 lat. Zabawki te pozwalają na kreatywne tworzenie własnoręcznych bransoletek, wisiorków czy też pierścionków. W zestawach można znaleźć również dodatkowe gadżety jak np. maszynka do zaplatania warkoczyków. Zabawka powinna dobrze wpasować się na prezent urodzinowy dla małej projektantki mody.

Zestawy koralików, dla dziewczynki