• Gra Pucio. Pierwsze zabawy - edukacyjna gra dla malucha

Gra edukacyjna sprzyjająca rozwojowi myślenia i mowy malucha - odpowiednia już dla dzieci od pierwszego roku życia. To świetna propozycja na spotkanie z ulubioną postacią słynnego już Pucia.

Brak towaru
39.99 -30% 27.99
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 10.99
InPost Paczkomaty 24/7 10.99
Kurier (przedpłata) 11.99
Kurier (Pobranie) 15.99
Dostępność Brak towaru

PUCIO - seria logopedycznych książek oraz gier dla dzieci 

Pucio to seria tytułów logopedycznych, której autorem jest Marta Galewską-Kustra. Książki zostały stworzone przy współpracy z ilustratorką Joanną Kłos. Wszystkie części zostały dostosowane do poszczególnych etapów rozwoju dziecka i zawierają cenne wskazówki dla rodziców, które ułatwiają wspólną naukę. Głównym bohaterem cyklu jest kilkuletni Pucio oraz jego rodzina. Na poszczególnych stronach śledzimy losy postaci, przy okazji wykonując różne zadania, których celem jest poznanie nowych słów i usprawnienie aparatu mowy.

Autorka Marta Galewska-Kustra

Autorka całej serii o Puciu jest doświadczonym pedagogiem dziecięcym, a przede wszystkim logopedą. Posiada tytuł doktora nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki - jest adiunktem w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, prowadzi praktykę logopedyczną. Absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Autorka wielu publikacji poświęconych twórczego rozwoju dzieci i młodzieży. Autorka specjalizuje się w terapii opóźnionego rozwoju mowy i zaburzeń artykulacji u dzieci. W pracy terapeutycznej nieustannie próbuje łączyć terapię mowy z rozwojem twórczego potencjału dziecka. 

Seria o Puciu - dlaczego warto?

Tego typu książki oraz gry dla dzieci wspierają rozwój mowy u maluchów oraz pozwalają na wprowadzenie podstawowych zasad gramatyki u dzieci. Książki zawierają krótkie, proste i zrozumiałe dla najmłodszych teksty oraz przejrzyste ilustracje. Cała seria świetnie nadaje się do rozszerzania słownictwa u dziecka, ćwiczenia jego mowy zdaniowej oraz odmiany czasowników i rzeczowników. Książki uzupełnione są o praktyczne wskazówki dla rodziców ułatwiające im wspólną naukę. Dużym atutem jest duży format książek oraz solidne, kartonowe strony ułatwiające czytanie nawet najmłodszym dzieciom. 

Gra Pucio dla dziecka

 

Kolejna zabawka z Puciem to sprzyjające rozwojowi myślenia i mowy malucha spotkanie z ulubioną postacią!

W pudełku znajdują się obrazki z wyrażeniem dźwiękonaśladowczym, a także obiektem lub zwierzęciem wydającym dany dźwięk z wizerunkiem Pucia – ulubionego bohatera maluchów. Wyrażenia dźwiękonaśladowcze wypowiadane są już przez roczne dzieci i stanowią bardzo istotny element rozwoju mowy. Zebrane w estetycznym pudełku obrazki dają okazję do rozmaitych zabaw, w zależności od możliwości intelektualnych i potrzeb dziecka: nauki nazywania obiektów, powtarzania i rozpoznawania wyrażeń dźwiękonaśladowczych, wyszukiwania wskazanych przez rodziców obiektów spośród kilku wybranych kartoników i wielu innych gier. Wszystko zostało opisane w instrukcji dołączonej do zestawu. 

 

Gra Pucio - pierwsze zabawy dla dziecka

 

Specyfikacja

  • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
  • Autor: Marta Galewska - Kustra
  • Wiek dziecka: 1+
  • Wymiary: 19,5x15,5x14,2 cm 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie